HP W1106A 106A Toner Dolumu Nasıl Yapılır ?

HP W1106A 106A Toner Dolumu Nasıl Yapılır ?

Uyumlu Modeller ;
HP Lazer 107a
HP Lazer 107w
HP Laser MFP 135a
HP Laser MFP 135w
HP Laser MFP 137fnw

Yazdırırken beyaz çizgiler görüyor ve sayfadaki metin belirsiz mi? Umutsuzluğa kapılmayın, büyük olasılıkla kartuşunuz tonerin tamamını zaten kullanmıştır. Kartuş yeniden kullanılabileceği için atmayın.

HP W1106A 106A kartuşunun yerinde doldurulması

HP W1106A 106A kartuşunun yüksek kaliteli ve ucuza yeniden doldurulması, yeni kartuş satın almaya mükemmel bir alternatiftir. Biraz tasarruf etmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Bu özel kartuş modeliyle uyumlu olağanüstü kalitede toner kullanıyoruz. Bizim için bir W1106A HP 106A toner dolumu yapmak on beş dakikalık bir iştir. Sonuç olarak, en kısa zaman da kaliteli uygulama elde edersiniz. Dahası, toner dolumu, satın alma maliyetinin yarısından fazlasını tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız son derece kalifiye, profesyonel araçlardır; bu, ofisinizdeki bir kartuşu 15 dakika içinde hızlı ve ucuz bir şekilde doldurmamızı sağlar.

HP W1106A 106A tonerin yeniden doldurulması şunları içerir:

 • Kartuşun tamamen sökülmesi
 • Atık toner kutusunu temizleme
 • Toneri yeni toner tozu ile yeniden doldurma
 • Çip değişimi (gerekirse)
 • Kartuşu test etme

Çip değiştirilmeden kartuşlara yakıt ikmali yapılır. Şu anda piyasada bu model için cips yok.

Yazıcı engellenmişse, yazdırmaya devam etmek için yazıcıya yazılım yüklemek gerekir  veya pahalı orijinal kartuşlar satın almanız gerekir.
HP Laser MFP 135a / MFP 135r / MFP 135w / MFP 137fnw MFP’deki chip i önlemek için, aşağıdakileri yapmanız gerekir: “Toneri değiştir” mesajı göründüğünde. Menü düğmesine, öğe – “BAKIM” seçeneğine basın Tamam, öğeye kaydır – “MESAJ TONUNU SİL” , Tamam’a basın – “AÇIK” seçeneğini seçin – Tamam’a basın.

Bu işlemi zamanında yapmazsanız, yazıcı çip tarafından engellenecek ve yazdırmaya devam etmek için yeni bir orijinal kartuş satın almanız gerekecektir.

Kartuşun yeniden doldurulmasın da indirimler W1106A HP 106A

Toner dolumu fiyatı, yeniden doldurulan tonerlerin sayısına bağlıdır, yani toner dolumu için ne kadar çok toner gönderirseniz, birim başına fiyat o kadar düşük olur, diğer bir deyişle toplu olarak daha ucuzdur.

 

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme |Çipsiz Çalıştırma

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme |Çipsiz Çalıştırma

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme |Çipsiz Çalıştırma

Bu yazıda, XEROX B215 yazıcının (MFP) donanım yazılımı ile ilgili aşağıdaki soruları ele alacağız:

 1. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme için neden aygıt yazılımına ihtiyacım var .
 2. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme artıları ve eksileri.
 3. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme yazılımı nereden alınır .
 4. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme yazıcı nasıl yapılır.

Yazıcınız uzak masaüstü bağlantısı ile online olarak anın da resetlenir. Lütfen çalışma saatleri içinde bizimle iletişime geçin: +90 530 018 51 88

 1. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme için neden aygıt yazılımına ihtiyacım var?

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme , tek bir amaç için değiştirilmiş özel bir sabit bellenim ile birleştirilmiştir – yazıcıyı bir TONER  ve bir drum ünitesi  üzerin de çip olmadan çalıştırma yeteneğine sahip olursunuz . Toner Çipi Neden ?  XEROX B215’in üreticilerinin orijinal fikrine göre, yazıcı kartuşunu yeniden doldurmaya karşı korumanın bir yolu çiptir, tonerleri yeniden doldurmanızı istemez ve orijinal ürün almaya zorlar.  Her zaman orijinal toner almanızı ister. Bu nedenle,  ya her zaman orijinal tonere yüksek maliyetler ödeyin ya da ;

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı  sabit bellenimle bir kez  için reset edin ve   tonerinizi yeniden doldurun.

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme ,  yazıcının işlevlerinin geri kalanını etkilemez, yazıcı daha kötü veya daha iyi hale gelmez, daha hızlı veya daha yavaş yazdırır. Yalnızca toner  ve  drum ünitesin de çip olmadan yazdırma yeteneğine sahip olur.

 

 1. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme artıları ve eksileri

Resetlenen XEROX B215  / B210 / B205  Restleme’nin olumlu yönleriyle başlayalım:

 

Şüphesiz bir avantaj – pahalı bir toner  veya drum ünitesi satın alarak sorunsuz çalışın, kartuş çipleri yok, sadece toner dolumu yapıldı ve yazdırmaya devam edildi veya hızlı ve ucuza yeniden dolduruldu .

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme yaklaşık 5 dakika sürer ve ürün yazılımı talimatlarına bağlı olarak yazıcının tüm ömrü boyunca bir kez yapılır ve ardından yazıcınızla eşleşen tüm kartuşları kesinlikle kullanabilirsiniz.

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı Resetleme düzeltmesinin eksileri:

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı resetleme üretici yazılımı ile flaş etmeye karar verirseniz , cihaz garantisini geçersiz kılacağınızı unutmayın. Ama bu bir sorun değil çünkü yazıcı , resmi web sitesinden herhangi bir kısıtlama olmaksızın indirilerek kolayca fabrika ürün yazılımına geri dönülebilir .

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı’ resetlendikten  sonra, yazıcı kartuştaki yaklaşık toner seviyesini göstermeyi durduracak , her zaman% 100 olacaktır, bu biraz rahatsızlık vericidir, ancak aynı zamanda bir sorun da değildir. Kartuştaki tonerin ne zaman bittiğini ve yeniden doldurulması gerektiğini anlamak için, baskıların kalitesine dikkat etmeniz gerekir, eğer 700-1000 baskıdan sonra yeniden doldurulduktan sonra baskılarda beyaz boşluklar görünmeye başladıysa, kartuşu yeniden doldurmanın zamanı gelmiş demektir.

 1. XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı reset aygıt yazılımını nereden alabilirim?

Düzeltme yanıp sönen XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı reset ücretli bir işlemdir ve ortalama 90 TL ye mal olur, ancak yazıcı bir kez ve cihazın tüm ömrü boyunca kullanılır. Kötü bir ekonomi değil, değil mi? Veya her 1000 sayfada bir satın alın. (aslında 1000 sayfaya kadar) 400TL yeni bir orijinal kartuş veya genellikle stokta olmayan kartuş. Bence faydalar açık ve sonuç kendini gösteriyor.

 

Konuyla ilgili olmayanlar için, XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı ürün yazılımının her yazıcı için benzersiz yapıldığını, sabit ürün yazılımının oluşturulması ilk veriler kullanılarak gerçekleştirilir: yazıcının seri numarası ve ürün yazılımını CRUM’da sipariş ederseniz CRUM, TONER kartuşunun yongasının seri numarası PRINT kartuşu, aygıt yazılımı çalışmaz ve para boşa harcanır. Bu nedenle, birkaç XEROX B215  / B210 / B205  yazıcınız varsa ve bir yazıcı için ürün yazılımı satın alırsanız, kalan yazıcıları bu satın alınan bellenim ile başarılı bir şekilde flaş edemeyeceksiniz, her yazıcı için kendi sabit sabit yazılımınızı satın almanız gerekecektir. Bunun neden böyle olduğunu açıklamaya değmediğini düşünüyorum.

İnternette de yeterince satıcı var, ancak izninizle, günün herhangi bir saatinde ödeme yapıldıktan hemen sonra web sitemizden ürün yazılımı sipariş etme ve alma fırsatını tavsiye ederim. İstisnasız herkes, sorun çıkması durumun da olumlu bir sonuç alınana kadar desteklenir – bu önemlidir, sonucu garanti ederiz!

 

XEROX B215  / B210 / B205 Yazıcı  için bir reset-bellenim sipariş etmek için ihtiyacınız olan:

 

 1. Aşağıdaki yazıcı LİNKTEN “Satın Al” a tıklayın ve ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Siparişiniz otomatik olarak işlenir, böylece ödeme yaptıktan hemen sonra siparişinizi iletişim numaranız dan siz aranarak resetleme işlemi yapılır.

 

https://shopier.com/4090863

 

 1. Daha sonra, sipariş vermek için yazıcı verilerini almanız gerekir:

donanım yazılımı sürümü (f / w sürümü),

yazıcı seri numarası

 

kurtköy toner dolum

Kurtköy Toner Dolum

Kurtköy Toner Dolum

 1. Kurtköy Toner Dolumu nedir ?
 2. Kurtköy ‘ Adrese Toner Dolumu.
 3. Toner Dolum.
 4. Güvenli Toner Dolum.
 5. Toner Dolum Fiyatları.

Sektörde bulunduğu 16 yıllık tecrübe ve eğitimli teknik personeli ile alanında lider firmalardan birisi olan D&M Toner Dolum firması ailesinin bir üyesi olan Toner Dolum Kurtköy kaliteli ürünler, güler yüzlü teknik personeli ve uygun ödeme seçenekleri bulunan cazip fiyatları ile Kurtköy’de hizmet sunmaya devam ediyor.

Toner Dolum

Her zaman en kısa süre içinde sorunlarınıza çözüm bulmayı amaç edinmiş olan firmamız Toner Dolum Kurtköy, Muadil Toner temininde ve Toner doldurma işleminde ücretsiz servis -gezici mobil araç hizmetiyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Kurtköy ilçesi tüm semtleri dahil olmak üzere tüm İstanbul ilinden 05300185188 numaralı iletişim numaramızı arayarak ücretsiz kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Sürekli yükselen maliyet ücretleri ile birlikte çoğu insan yazıcı ve fotokopi makinelerinin toneri bittiğinde yeni kartuş almak yerine Toner Dolumu yöntemini kullanmaya başlamış durumda. Kullanıcılar için her yönden avantajlı olan bu yöntem sayesinde cebinizden çıkan para miktarı fazlasıyla azalır. Neredeyse bir yazıcı fiyatında olan yeni kartuş ücreti ödemeden kendi tasarrufunuzu oluşturmuş oluyorsunuz.

Toner dolumun tercih sebebi olmasının bir diğer sebebi ise; çevre kirliliğinin son derece arttığı çağımızda geri dönüşüm unsuru olarak yer alması ve bir nebze bile olsa doğaya ve çevreye faydalı olmasıdır.

Kurtköy Toner Dolum

Toner dolum Kurtköy firması olarak siz müşterilerimizin, haftanın tüm günleri ve 24 saat boyunca iletişime açık olan irtibat numaramızı aramanız durumunda gezici mobil servis aracımız ile tecrübeli teknik personelimiz en kısa süre içinde, sizin bildirmiş olduğunuz okul, ofis ya da ev adresine gelerek ihtiyacınızı öğrenmektedir. Yerinde dolum servisi adı da verilen bu sistem sayesinde; renkli ya da siyah, çipli çipsiz fark etmeden her marka ve model yazıcılarınız ve kartuşlarınız toner dolumu yapılmaktadır. Gezici servis aracımız tamamen ücretsiz bir şekilde size ulaşmaktadır.

Güvenli Toner Dolum

Günümüzde çok başvurulan bir yöntem olan toner dolu, beraberinde kaliteli ya da kalitesiz pek çok firmanın sektöre girmesine neden olmuştur. Yazıcınızın ve kartuşun uzun ömürlü olması ayrıca paranızın çöpe gitmemesi için kaliteli firmaları tercih etmelisiniz. Biz, D&M Toner Dolum firması bünyesindeki Toner Dolum Kurtköy olarak bu kaliteyi size hem de ayağınıza kadar gelerek sunuyoruz.

İşin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan toner dolum esnasında yapılan yanlış bir müdahale, kartuş ya da yazıcı cihazınızın bozulmasına sebep olabilir. Bu da size ekstra bir masraf olarak geri dönebilir.

Toner Dolum İşlemi

Orijinal baskı kalitesinde çıktılar alabilmek için en doğru adrestesiniz. Büyük bir titizlik ile görevini yerine getiren teknik personelimiz; bize teslim etmiş olduğunuz cihazlarınızın markası ya da modeli ne olursa olsun aynı gün içinde geri teslim etmektedir. Hp toner, Samsung, Ricoh, Canon, Xerox, Oki, Kyocera gibi daha birçok marka cihazlarınız bize emanet. Kurtköy toner dolum.

Cihazınızı ilk aldığımız an; alanında uzman ve tecrübeli teknik personelimiz, cihazınızın marka ve modeline uygun olan toner tozunu doldurup hemen arkasından cihazda gereken tamir ve bakımı titizlikle uyguluyor. Bu esnada değişmesi gereken parça varsa onu değiştiriyor, ve tüm işlemler sırasıyla yapıldıktan sonra tüm parçalar tek tek temizleniyor. Tüm toner parçalarının temizlik işlemi bitince ise, cihazın marka ve modeline göre toner tozu ve gram ayarı yapılarak son aşama olan toner dolumu gerçekleştiriliyor.

Kullanıma hazır bir hale getirilmiş olan cihaz, son bir kez teknik personelimiz tarafından çeşitli kontrollerden geçirildikten sonra ambalajlanıp adresinize teslim edilmeye hazır. Ekibimizin yapmış olduğu kontroller sırasında toner dolum işleminden sonra yazıların nasıl çıktığının (silik olup olmaması ve incelik-kalınlık ayarı) değerlendirmesi yapılır.

Kalite ve Güvenin Adı Toner Dolum Kurtköy

Kalite ve güvenin adı olan firmamız Toner Dolum Kurtköy, siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiş olarak yıllardır hizmet vermektedir. Yerinde dolum, ücretsiz servis olanakları, uygun fiyat seçenekleri ile her marka ve model yazıcı ve kartuşa toner dolum yapmaktayız. Bunun yanında, 05300185188 numaralı iletişim numaramızı arayarak, saat ne olursa olsun günün herhangi bir saatinde Muadil Toner siparişi verebilirsiniz. Ataşehir, Pendik, Kartal, Kurtköy, Tuzla ve Maltepe şubelerinde olduğu gibi Toner Dolum Kurtköy şubesi ile de sizlerin hizmetinde ve bir telefon kadar yakınınızda olmaya devam edeceğiz.

Kurtköy Toner Dolum Merkezi Yazıcı Tamir Servisi

Kurtköy Toner Dolum Merkezi Yazıcı Tamir Servisi hizmeti vermekte olan firmamız ücretsiz kurye teslimatı ile hizmet vermektedir. İstanbul toner dolum merkezi aynı gün ürün teslimatı ve aynı gün arıza tespiti yaparak gerekli işlem bilgilerini sizlere detaylı olarak aktarır.Yazıcı tamiri işlemi yapılma dan önce yapılması gereken tüm işlemleri size bildirir ve onayladığınız ürünün tamirini gerçekleştirir.

Toner dolum ihtiyacınızı bildirdiğiniz ürün adresten teslim alınarak anın da sizlere teslim edilmektedir. Acil durumlar da adreste dolum yapılabilir veya elimiz de yazıcı modelinizle uyumlu hazır dolu tonerler bulunması durumun da boş toneriniz ile elimizde bulunan dolu yenilenmiş toneri değiştirerek vakitten kazanmış olabilirsiniz.dmtoner.com Garantili toner dolumu ve yazıcı tamiri hizmeti veren bir firmadır. İstanbul Anadolu Yakası Tüm Bölgede Kurye hizmeti ile Toner Dolumunu Kapınıza Getiriyoruz.

Kurtköy Toner Dolum Merkezi Yazıcı Tamir Servisi

Okullara , Ev ve İş yerlerine , hızlı kurye toner teslimatı hizmetinden yararlanmak için siz de hemen dmtoner.com u arayın hizmet kapınıza gelsin. Samsung Hp Xerox Canon Epson marka Tüm Ürünlere Yazıcı tamiri ve Toner Dolumu Hizmeti Sunmaktayız.

İletişim No : +90 530 018 51 88

Toner Dolum Nedir ?

Kurtköy toner dolum lazer yazıcılar da bulunan toner haznesinin için de bulunan toner tozunun bitmesinden kaynaklı yapılan bir işlemdir. Günümüz de özellikle Türkiye de orjinal toner fiyatları yazıcı maliyetlerinin yarısını aşmaktadır. Bu durum da tüketiciyi mantıken toner dolumuna yöneltmektedir. Toner dolumu işlemi de orjinal kaliteye çok yakın görüntü vermektedir. Üstelik maliyet olarak da 10 da 1 oran da bir fiyat farkı bulunmaktadır. Örneğin Orjinal toner fiyatı 300 tl olan bir yazıcının toner dolum ücreti 30 tl gibi bir rakamı bulabiliyor. Aylık iki toner bitirdiğinizi düşünürseniz bir yazıcı fiyatına denk geliyor.

Toner Dolumu Fiyatları ;

Toner dolum fiyatları genel de marka , model , renkli , siyah ve chip e bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Samsung modeller de genellikle çip bulunduğu için fiyatları çipsiz siyah lazer tonerlere göre farklıdırlar. Örnek vermek gerekirse samsung m2070 veya samsung m2020 yazıcınız varsa toner modeli Samsung MLT-D111S olan toner kullanmaktasınızdır.

Bu model tonerler üzerin de çipler bulunmaktadır. Her toner bittiğin de ve doluma getirdiğiniz de dolum yapılmasının yanın da toner çipi de değişmesi gerekmektedir. Bu da size toner dolum + çip değişimi eşittir 50tl gibi bir maliyet çıkarır. Bir Hp marka yazıcınız varsa örnek model hp laserjet p1102 yazıcı 85A toner kullanır. Bu mode çipsiz bir siyah lazer modelidir. Bu tonerin dolum maliyeti 35tl olarak belirlenmiştir. 1500 sayfa baskı kapasitesine sahiptir. Yukarı da bahsettiğimiz gibi fiyatlar değişiklik göstermeye devam etmektedir.

Kurtköy Toner Dolumu

KurtköyToner Dolumu de genellikle aynı gün dolum ve tamir hizmeti vermektedir. Yerin de dolum hizmetimiz de bulunmaktadır. Yazıcı üreticileri genellikle yeni bir orjinal kartuş satın almanız için toner kartuşunun yeniden doldura bilmeniz konusun da sizi teşvik etmez. Fakat toner dolumu lazer yazıcıya orjinal toner almak , yeni bir kartuş satın almaktan daha ucuz ve kolay bir alternatiftir. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olması için dolum gerçekten yararlı bir alternatif olacaktır. Dolum yaptırdığınız da yazıcınız ve kartuşuyla uyumlu olan uygun toner tozunun kullanıldığın dan emin olmak gereklidir. Toner tozları kimyasal yapıya ve ağırlığa göre değişir. Bu nedenle toneriniz ile yalnızca uyumlu tipte bir toner tozu çalışacaktır.

Dolum işlemi tonerlerinizin eskiyen parçaları kontrol edilerek yenisi ile değiştirilir. Gerekli tüm temizlik aşamalarından geçerek için de bulunan eski toz tamamen temizlenir. Bu aşamadan sonra yukarı belirttiğimiz gibi en uygun toner tozu ile tam gramajın da dolum yapılır. Ardından test alınarak paketlenmeye hazır hale getirilir. Test aşamasın da ince yazılar da solukluk olmamasına dikkat etmekteyiz. Genellikle fatura gibi çıktılar da yazı tipleri ince ve gri olduğundan yazılar net okunamaz. Müşterilerimizin bu gibi problemler ile karşılaşmaması için kalın yazı tipinden çok ince yazıcı tiplerin de solukluk olmamasına dikkat etmekteyiz.

Kurtköy Toner Dolumu

Orjinal kalite de baskı almanız için kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Pendik bölgesi tüm okul , ofis ve kurumlara servis imkanı ücretsiz kurye servisimiz vardır. Telefon ile bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm gerekli işlemleri siz işinize devam ederken biz tonerlerinizin dolumunu ve yazıcınızın sorununu gideriyoruz. D&M Toner uygun fiyata kaliteli mürekkep püskürtmeli ve laser toner dolumları ile evde ve işyerinde baskı maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olmaktır. Aynı zamanda, boş kartuşları çöp kutusuna atmak yerine geri dönüştürerek atıkları azaltmak için birlikte çalışabiliriz. Boş yenileme tonerler mağazamız da yeniden doldurulmuş olarak hazır da bulunur.Doldurulmuş, test edilmiş, paketlenmiş ve kullanıma hazırdır. Yenisi için ödeyeceğiniz fiyatın % 50’sine kadar tasarruf edebilirsiniz.

Toner Dolumu Merkezi Kurtköy

Hp toner dolumu , samsung toner dolumu , xerox toner dolumu , oki toner dolumu , ricoh toner dolumu , canon toner dolumu , kyocera toner dolumu ve diğer toner modelleri için bizi arayabilirsiniz.

Hp W1106A (106A) Toner Dolumu

Hp W1106A (106A) Toner Dolumu 

Hp LaserJet 107a, 107w, 135a, 135w, 137fnw Lazer Yazıcılar ile uyumlu Hp W1106A Toner bittiğinde, boş toner yeniden doldurularak tekrar kullanıma uygundur. Uzman ekip ve ekipmanla yapılan profesyonel hp W1106A toner dolumu ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı güvende tutarsınız. Toner Dolumu yaptırarak tasarruf etmekle kalmaz, sıfır atık ile yarınlara yaşanabilir daha yeşil bir dünya bırakmış oluruz.

İLETİŞİM : +90 530 018 51 88

 

Hp W1106A Toner Özellikleri;
Marka : HP
Model: W1106A (106A)
Stok Kodu: DW1106A
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 1000 Sayfa
Chip: Çipli Toner
Garanti: 24ay

Hp W1106A Toner ile Uyumlu Yazıcılar;
Hp LaserJet 107a Yazıcı
Hp LaserJet 107w Yazıcı
Hp LaserJet 135a Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Hp LaserJet 135w Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Hp LaserJet 137fnw Çok Fonksiyonlu Yazıcı

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

Hp W1106A Toner Dolumu Hakkında

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemesine TONER denmektedir. Toner, Drum (görüntüleme tamburu), Manyetik (magnetic roller), Merdane (primary charge roller), Bıçak (doktor blade, wiper blade) ve Çip (chip) gipi çeşitli parçalardan müteşekkil olup içi Toner Tozu (toner powder) ile doludur. Toner Dolumu, bitmiş bir boş tonerin teknik techizat ile açılarak atık haznesinin boşaltılması, toner parçalarının bakımdan geçirilerek yenilenmesi ve tıpkı sıfır üretimde olduğu gibi orjinal tonere eşdeğerde yeniden doldurularak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir.

DMTONER, ücretsiz kurye servisiyle, bitmiş W1106A (106A) boş toneri adresinizden alarak, üretim tesislerinde uzman ekip ve ekipmanlarla toner dolumunu yapıp, tekrar adresinize teslim ediyor. Dolum için üretim tesisimize gelen boş toner, son teknoloji ile donatılmış üretim bantlarımızda, profesyonel ellerde yenilenerek, orjinal tonere eşdeğerde yeniden doldurulur. Firmamız ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygun yedek parça ve toner tozu kullanmaktadır. Dolumu yapılan tüm tonerler, sevkiyat öncesi muhakkak test edilir ve sıfır toner gibi paketlenir. Eğer dilerseniz, siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, dolu toneri Hp LaserJet 107a, 107w, 135a, 135w, 137fnw Lazer Yazıcılardan birine takarak test çıktısı alabilir.

NOT: Yayımlanan toner dolum fiyatlarına Drum, Chip, Manyetik, Merdane, Bıçak gibi yedek parça değişim ücretleri dahil değildir. Toner Dolumu sonrası standartlara uygun alınan koyuluk ve kusursuzluk testlerinde eğer değişimi gerek görülen parça olursa faturaya ek ücret olarak yansıtılır. Tarafımızca dolumu yapılan W1106A tonerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır.

 

Samsung Toner Dolumu , Samsung Muadil Toner | +905300185188

Samsung Toner Dolumu

İyi bir seçim yaptınız ve Samsung toner dolumu için doğru yere geldiniz. İster ev , isterse de şirketiniz için ucuz, ekonomik ve toplu alımlar olsun, aradığınız her şeyi  de bulacağınıza eminiz. Dmtoner en son teknik alt yapı ile size hızlı ve güvenli ödeme yöntemleri sunar. Web sitemiz üzerinde İstanbul Anadolu Yakasın da tüm bölgeler için siparişleriniz aynı gün teslim edilir. Planladığınız harcamanın büyüklüğü ne olursa olsun, satıcılarımızın tümünden aynı kalitede hizmeti sevkiyatı ve satış sonrası desteği bulacaksınız. Aynı ürünü diğer sitelere nazaran daha uygun fiyata alacaksınız, ücretsiz olarak adrese teslim seçenekleri ile daha da büyük bir tasarruf yapacaksınız.

Dmtoner, web sitemiz üzerindeki yüzlerce ürün ve yaptığınız alımlarda daima bilinçli bir seçim yaptığınızdan emin olmaktan gurur duyar. Her ürün, sizin gibi müşterilerimiz tarafından hizmet, fiyat ve kalite açısından derecelendirilmiştir. Ürün için fiyatları, indirim tekliflerini, ve kullanıcıların yorumlarını okuyarak karşılaştırabilirsiniz. Güvenle satın alabilmeniz için her satın alma yıldızlandırılmıştır ve çoğu zaman önceki müşterilerimizin işlem deneyimlerini anlatan yorumlarına sahiptir. Özet olarak, iyi bir tercih yapacağınız konusunda bizim sözümüze gerek yok – sadece milyonlarca mutlu müşterimizi dinlemeniz yetecektir.

 

Ancak hızlı karar vermeniz gerekebilir çünkü samsung toner sitemiz üzerinde en çok aranan ürünlerden biri ve kısa zamanda en çok satanlar listesine girmeye aday. Samsung toner ürününü Dmtoner’ten hangi fiyata aldığınızı söylediğinizde arkadaşlarınızın ne kadar şaşıracağını bir düşünün.

Samsung toner hakkında henüz karar veremediyseniz ve benzer bir ürün satın almayı düşünüyorsanız, Dmtoner fiyatları ve satıcıları karşılaştırmak için harika bir yer. Bir üst model ürün için fazladan ödeme yapmaya değip değmeyeceğini veya daha ucuza aynı kalitede ürün alıp alamayacağınız konusunda sitemizin karşılaştırma özelliğini kullanın. Bu sayede, Dmtoner sizin en iyi seçimi vermeniz konusunda yardımcı olacak, ve emeğiniz karşılığı kazandığınız paranın karşılığını almanıza destek olacaktır. Hatta aynı ürün için yakın zamanda bir promosyon varsa beklemenizin daha iyi olacağını ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi bile haber verecektir.

Her zaman en yeni teknolojiye, en yeni trendlere ve en çok konuşulan markalara sahibiz. Dmtoner’te, mükemmel kalite, fiyat ve servis her zaman standart olarak geliyor. Şimdiye kadar sahip olabileceğiniz en iyi alışveriş deneyimine şimdi hemen burada başlayın.

 

Samsung MLT-D101S Toner Dolumu

Samsung MLT-D101S Toner Dolumu

Samsung ML-2165, ML-2165W, SF-760P, SCX-3400, SCX-3405, SCX-3405F, SCX-3405FW Lazer Yazıcılar ile uyumlu Samsung MLT-D101S Toner bittiğinde, boş toner yeniden doldurularak tekrar kullanıma uygundur. Uzman ekip ve ekipmanla yapılan profesyonel samsung MLT-D101S toner dolumu ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı güvende tutarsınız. Toner Dolumu yaptırarak tasarruf etmekle kalmaz, sıfır atık ile yarınlara yaşanabilir daha yeşil bir dünya bırakmış oluruz.

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

Samsung MLT-D101S Toner Özellikleri;
Marka : SAMSUNG
Model: MLT-D101S
Stok Kodu: DMLTD101S
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 1500 Sayfa
Chip: Çipli Toner
Garanti: 24ay

Samsung MLT-D101S Toner ile Uyumlu Yazıcılar;
Samsung ML-2165 Lazer Yazıcı
Samsung ML-2165W Lazer Yazıcı
Samsung SF-760P Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-3400 Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-3405 Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-3405F Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Samsung SCX-3405FW Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Samsung MLT-D101S Toner Dolumu Hakkında

Lazer Yazıcılarda kağıt üzerine yazı ve görüntüleri aktaran sarf tüketim malzemesine TONER denmektedir. Toner, Drum (görüntüleme tamburu), Manyetik (magnetic roller), Merdane (primary charge roller), Bıçak (doktor blade, wiper blade) ve Çip (chip) gipi çeşitli parçalardan müteşekkil olup içi Toner Tozu (toner powder) ile doludur. Toner Dolumu, bitmiş bir boş tonerin teknik techizat ile açılarak atık haznesinin boşaltılması, toner parçalarının bakımdan geçirilerek yenilenmesi ve tıpkı sıfır üretimde olduğu gibi orjinal tonere eşdeğerde yeniden doldurularak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir.

DM TONER, ücretsiz kurye servisiyle, bitmiş MLT-D101S boş toneri adresinizden alarak, üretim tesislerinde uzman ekip ve ekipmanlarla toner dolumunu yapıp, tekrar adresinize teslim ediyor. Dolum için üretim tesisimize gelen boş toner, son teknoloji ile donatılmış üretim bantlarımızda, profesyonel ellerde yenilenerek, orjinal tonere eşdeğerde yeniden doldurulur. Firmamız ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygun yedek parça ve toner tozu kullanmaktadır. Dolumu yapılan tüm tonerler, sevkiyat öncesi muhakkak test edilir ve sıfır toner gibi paketlenir. Eğer dilerseniz, siparişinizi adresinize teslim eden kuryemiz, dolu toneri Samsung ML-2165, ML-2165W, SF-760P, SCX-3400, SCX-3405, SCX-3405F, SCX-3405FW Lazer Yazıcılardan birine takarak test çıktısı alabilir.

NOT: Yayımlanan toner dolum fiyatlarına Drum, Chip, Manyetik, Merdane, Bıçak gibi yedek parça değişim ücretleri dahil değildir. Toner Dolumu sonrası standartlara uygun alınan koyuluk ve kusursuzluk testlerinde eğer değişimi gerek görülen parça olursa faturaya ek ücret olarak yansıtılır. Tarafımızca dolumu yapılan MLT-D101S tonerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi birebir değişim olanağı ile GARANTİ altındadır.

Toner Dolumu Yazıcıya Zarar Verir mi?

Hayır! Neticede orjinal toner de dolum yapılmış bir üründür. Gerekli teknik donanıma sahip profesyonel üretim tesislerinde, standartlara uygun yedek parçalar kullanılarak, uzman kadrolar eliyle talimatlara uygun yapılan toner dolumu yazıcıya asla zarar vermez. Delta Toner tarafından dolumu yapılan Samsung MLT-D101S Toner, Samsung ML-2165, ML-2165W, SF-760P, SCX-3400, SCX-3405, SCX-3405F, SCX-3405FW Lazer Yazıcılar ile tam uyumlu olarak tıpkı sıfır toner gibi sorunsuz bir şekilde çalışır.

Canon Toner Dolum

ÜCRETSİZ Kurye ile İstanbul’da AYNI GÜN adrese teslimat.

Canon Toner Dolumu Nasıl Yapılır?

Canon Toner, genellikle bütünleşik iki bölümden oluşur. Birinci bölüm, Dolum Haznesi (toner powder), Manyetik (magnetic roller) ya da Merdane (develop roller) ve Üst Bıçak (doktor blade) ‘tan müteşekkildir. İkinci bölüm ise, Atık Haznesi ( waste powder), Drum (opc drum), Pcr (primary charge roller) ve Alt Bıçak (wiper blade) ‘tan müteşekkildir. Bazı canon yazıcılarda Toner Kartuşu ile Drum Ünitesi (görüntüleme tamburu) ayrı ayrıdır. Baskı maliyetlerin uygun olması için yazıcı satın alırken drum ünitesi ayrı olanların değil de toner dolum ve atık bölümleri bütünleşik olan kullanıcı dostu lazer yazıcıların tercih edilmesini tavsiye ederiz.

Canon Lazer Yazıcı ile birlikte gelen kartuşlar demo toner olduğundan tam dolu olmayıp az çıktı verirler. Dolayısıyla, hızla bitmektedirler. Hemen hemen tüm demo tonerlere tam kapasite dolum yapılabilmektedir.

Toner Dolumu Yapılan Siyah/Beyaz Canon i-SENSYS Lazer Yazıcılar

Canon CRG-725 Toner Dolumu, Canon LBP6000 Toner Dolumu, Canon LBP6000B Toner Dolumu, Canon LBP6020 Toner Dolumu, Canon LBP6020B Toner Dolumu, Canon LBP6030 Toner Dolumu, Canon LBP6030B Toner Dolumu, Canon LBP6030W Toner Dolumu, Canon MF3010 Toner Dolumu, Canon CRG-719 Toner Dolumu, Canon LBP251dw Toner Dolumu, Canon LBP252dw Toner Dolumu, Canon LBP253x Toner Dolumu, Canon LBP6300dn Toner Dolumu, Canon LBP6310dn Toner Dolumu, Canon LBP6650dn Toner Dolumu, Canon LBP6670dn Toner Dolumu, Canon LBP6680x Toner Dolumu, Canon MF411dw Toner Dolumu, Canon MF416dw Toner Dolumu, Canon MF418x Toner Dolumu, Canon MF419x Toner Dolumu, Canon MF5840dn Toner Dolumu, Canon MF5880dn Toner Dolumu, Canon MF5940dn Toner Dolumu, Canon MF5980dw Toner Dolumu, Canon MF6140dn Toner Dolumu, Canon MF6180dw Toner Dolumu, Canon CRG-737 Toner Dolumu, Canon LBP151dw Toner Dolumu, Canon MF211 Toner Dolumu, Canon MF212w Toner Dolumu, Canon MF216n Toner Dolumu, Canon MF217w Toner Dolumu, Canon MF226dn Toner Dolumu, Canon MF229dw Toner Dolumu, Canon MF231 Toner Dolumu, Canon MF232w Toner Dolumu, Canon MF237w Toner Dolumu, Canon MF244dw Toner Dolumu, Canon MF247dw Toner Dolumu, Canon MF249dw Toner Dolumu, Canon CRG-728 Toner Dolumu, Canon FAX-L150 Toner Dolumu, Canon FAX-L170 Toner Dolumu, Canon FAX-L410 Toner Dolumu, Canon MF4410 Toner Dolumu, Canon MF4430 Toner Dolumu, Canon MF4450 Toner Dolumu, Canon MF4550d Toner Dolumu, Canon MF4570dn Toner Dolumu, Canon MF4580dn Toner Dolumu, Canon MF4730 Toner Dolumu, Canon MF4750 Toner Dolumu, Canon MF4780w Toner Dolumu, Canon MF4870dn Toner Dolumu, Canon MF4890dw Toner Dolumu, Canon FX-10 Toner Dolumu, Canon FAX-L100 Toner Dolumu, Canon FAX-L140 Toner Dolumu, Canon FAX-L160 Toner Dolumu, Canon MF4010 Toner Dolumu, Canon MF4120 Toner Dolumu, Canon MF4140 Toner Dolumu, Canon MF4150 Toner Dolumu, Canon MF4270 Toner Dolumu, Canon MF4320d Toner Dolumu, Canon MF4350d Toner Dolumu, Canon MF4370dn Toner Dolumu, Canon MF4690PL Toner Dolumu, Canon CRG-052 Toner Dolumu, Canon LBP212dw Toner Dolumu, Canon LBP214dw Toner Dolumu, Canon LBP215x Toner Dolumu, Canon MF421dw Toner Dolumu, Canon MF426dw Toner Dolumu, Canon MF428x Toner Dolumu, Canon MF429x Toner Dolumu

Toner Dolumu Yapılan Renkli Canon i-SENSYS Lazer Yazıcılar

Canon CRG-045 Toner Dolumu, Canon LBP611Cn Toner Dolumu, Canon LBP613Cdw Toner Dolumu, Canon MF631Cn Toner Dolumu, Canon MF633Cdw Toner Dolumu, Canon MF635Cx Toner Dolumu, Canon CRG-046 Toner Dolumu, Canon LBP653Cdw Toner Dolumu, Canon LBP654Cx Toner Dolumu, Canon MF732Cdw Toner Dolumu, Canon MF734Cdw Toner Dolumu, Canon MF735Cx Toner Dolumu, Canon CRG-054 Toner Dolumu, Canon LBP621Cw Toner Dolumu, Canon LBP623Cdw Toner Dolumu, Canon MF641Cw Toner Dolumu, Canon MF643Cdw Toner Dolumu, Canon MF645Cx Toner Dolumu, Canon CRG-055 Toner Dolumu, Canon LBP663Cdw Toner Dolumu, Canon LBP664Cx Toner Dolumu, Canon MF742Cdw Toner Dolumu, Canon MF744Cdw Toner Dolumu, Canon MF746Cx Toner Dolumu

Canon Toner Dolum Fiyatları ;

 

CRG 725 CRG-725  Canon i SENSYS LBP6000 b 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF3010
Canon i SENSYS LBP6020 b
CRG 703 CRG-703  Canon i SENSYS LBP2900 b 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS LBP3000
CRG 706 CRG-706  Canon i SENSYS MF6530 50.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF6540PL
Canon i SENSYS MF6550
Canon i SENSYS MF6560PL
Canon i SENSYS MF6580PL
CRG 708 CRG-708 Canon i SENSYS LBP3300 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS LBP3360
CRG 712 CRG-712 Canon i SENSYS LBP3010 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS LBP3100
CRG 713 CRG-713 Canon i SENSYS LBP3250 40.00 TL + KDV
CRG 715 CRG-715 Canon i SENSYS LBP3310 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS LBP3370
CRG 719 CRG-719 Canon i SENSYS MF6140dn 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF6180dw
Canon i SENSYS LBP6300dn
Canon i SENSYS LBP6310dn
Canon i SENSYS LBP6650dn
Canon i SENSYS LBP6670dn
Canon i SENSYS MF5840dn
Canon i SENSYS MF5940dn
Canon i SENSYS MF5980dw
Canon i SENSYS MF5880dn
CRG 720 CRG-720 Canon i SENSYS LBP6680x 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF6680dn
CRG 728 CRG-728 Canon i SENSYS MF4410 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF4430
Canon i SENSYS MF4450
Canon i SENSYS MF4550d
Canon i SENSYS MF4570dn
Canon i SENSYS MF4580dn
Canon i SENSYS MF4730
Canon i SENSYS MF4750
Canon i SENSYS MF4780w
Canon i SENSYS MF4890dw
FX10 FX-10 Canon i SENSYS Fax L160 40.00 TL + KDV
Canon i SENSYS MF4010
Canon i SENSYS MF4120
Canon i SENSYS MF4140
Canon i SENSYS MF4150
Canon i SENSYS MF4270
Canon i SENSYS MF4320d
Canon i SENSYS MF4330d
Canon i SENSYS MF4340d
Canon i SENSYS MF4350d
Canon i SENSYS MF4370dn
Canon i SENSYS MF4380dn
Canon i SENSYS MF4660PL
Canon i SENSYS MF4690PL
Canon i SENSYS Fax L100
Canon i SENSYS Fax L120
Canon MultiPass L95

HP 106A Muadil Toner W1106A

Hp W1106A (106A) Muadil Toner 

Hp W1106A (106A) Muadil Toner, orjinal tonere eşdeğerde üretilmiş olup Hp LaserJet 107a, 107w, 135a, 135w, 137fnw Lazer Yazıcılar ile tam uyumludur. Yüksek kalitede üretilen hp W1106A muadil toner ile kusursuz çıktılar alırken yazıcınızı daima güvende tutarsınız. Sıfır kutulu W1106A muadil toner iki yıl garantilidir.

Hp W1106A Toner Özellikleri;
Marka : HP
Model: W1106A (106A)
Stok Kodu: MW1106A
Renk: Siyah (Black)
Baskı Kapasitesi: 1000 Sayfa
Chip: NO CHİP
Durumu: Kutulu Sıfır İthal Toner
Garanti: 24ay

Hp W1106A Toner ile Uyumlu Yazıcılar;
Hp LaserJet 107a Yazıcı
Hp LaserJet 107w Yazıcı
Hp LaserJet 135a Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Hp LaserJet 135w Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Hp LaserJet 137fnw Çok Fonksiyonlu Yazıcı

 

İSTANBUL YAZICI TAMİRİ

Yazıcı Tamiri

İSTANBUL YAZICI TAMİRİ

Yazıcı Tamiri

Firmamız İstanbul Anadolu Yakasın da Samsung Yazıcı, Hp Yazıcı, Xerox Yazıcı, Epson Yazıcı, Oki Yazıcı, Canon Yazıcı, Çok Fonksiyonlu Fotokopi Makinası ve Tarayıcı Üniteleri Gibi Marka Gözetmeksizin Tamir ve Bakım İşlemlerini Yapmaktadır. D&M TONER Olarak Tamir ve Bakım Yapılan Tüm Cihazlara Firma Olarak 3 Ay GARANTİ Veriyoruz.
En Hesaplı Yazıcı Fiyatları ve En İyi Yazıcı Markaları için tarafımızdan fiyat alınız.

Samsun Yazıcı Resetleme Çipsiz Çalıştırma

Samsun Yazıcı Resetleme Çipsiz Çalıştırma

 

Samsun Yazıcı Resetleme Çipsiz Çalıştırma .Yazıcılar da bulunan tonerlerinizin üzerin de  takılı olan genellikle yeşil renkli ve üzerinde 4 adet altın sarısı çizgili bileşendir. Üretici firma bu bileşenin üzerindeki mikro çip içine flash  ile yazılarak belli bir sayfa kapasitesi çıktı alma imkanını size tanır. Fakat bu özellik sizi orjinal toner almaya zorlar. Çünkü içerisine tanımlanan baskı adeti sınırına ulaşatığınız da size uyarı vererek tonerin değiştirilmesi gerektiğini söyler ve bir süre sonra da yazıcınızı kilitleyerek artık print etmesini engeller. Tonerinizin içini doldursanız dahi bu çip yazdırma seçeneğini kilitlediği için çıktı alamazsınız. Ya orjinal toner alacaksınız ya da çip sipariş vermeniz gerekecektir. Tabi bunlar da sizin için extra maliyet olacaktır. Peki bu çip masrafından ve orjinal toner almaktan nasıl? kurtulabilirsiniz .


Çözüm ; dmtoner.com adresin den bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yazıcı modelinize ait yazıcı reset yazılımını yazıcınıza yükleyerek çipsiz olarak çalışmasını sağlayacağız. Programı yüklemesi gayet kısa sürmektedir. Uzak Bağlantı programı Anydesk programı ile bağlanarak yazılımı yükleye biliyoruz. Hangi il de olursanız olun farketmez.

İletişim : +90 530 018 51 88

Aşağı da olmayan diğer modeller için bize ulaşabilirsiniz. Yeni Modellerin Çoğu Listelenmiştir. Aynı Gün  Resetleme İşlemi Beklemek Yok

yazicireseti.com Orjinal yazıcı reset yazılımları – İstanbul dan Tüm TÜRKİYE’ye Reset Hizmeti

Samsung Serisi Yazıcı Resetleme Modelleri  ; 

Samsung SL-M (yazıcılar)

Reset Yazılımı Samsung SL-M2020 , Reset Yazılımı Samsung SL-M2020W , Reset Yazılımı Samsung SL-M2022 / SL-M2022W , Reset Yazılımı Samsung SL-M2620 / D / ND / DW , Reset Yazılımı Samsung SL-M2830DW / SL-M2835DW , Reset Yazılımı Samsung SL-M3820ND / SL-M4020ND

Samsung SL-M (MFP)

Reset Yazılımı Samsung SL-M2070 / SL-M2070W , Reset Yazılımı Samsung SL-M2070F / SL-M2070FW , Reset Yazılımı Samsung SL-M2670 (N, DW, ND) , Reset Yazılımı Samsung SL-M2870FD / SL-M2670FN , Reset Yazılımı Samsung SL-M2880FW / SL-M2885FW , Reset Yazılımı Samsung SL-M3370, SL-M3870FD / FW, SL-M4070FR

Samsung SL-C (renkli)

Reset Yazılımı Samsung SL-C430 / SL-C430W , Reset Yazılımı Samsung SL-C480 / SL-C480FW