HP W1106A 106A Toner Dolumu Nasıl Yapılır ?

HP W1106A 106A Toner Dolumu Nasıl Yapılır ?

Uyumlu Modeller ;
HP Lazer 107a
HP Lazer 107w
HP Laser MFP 135a
HP Laser MFP 135w
HP Laser MFP 137fnw

Yazdırırken beyaz çizgiler görüyor ve sayfadaki metin belirsiz mi? Umutsuzluğa kapılmayın, büyük olasılıkla kartuşunuz tonerin tamamını zaten kullanmıştır. Kartuş yeniden kullanılabileceği için atmayın.

HP W1106A 106A kartuşunun yerinde doldurulması

HP W1106A 106A kartuşunun yüksek kaliteli ve ucuza yeniden doldurulması, yeni kartuş satın almaya mükemmel bir alternatiftir. Biraz tasarruf etmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Bu özel kartuş modeliyle uyumlu olağanüstü kalitede toner kullanıyoruz. Bizim için bir W1106A HP 106A toner dolumu yapmak on beş dakikalık bir iştir. Sonuç olarak, en kısa zaman da kaliteli uygulama elde edersiniz. Dahası, toner dolumu, satın alma maliyetinin yarısından fazlasını tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız son derece kalifiye, profesyonel araçlardır; bu, ofisinizdeki bir kartuşu 15 dakika içinde hızlı ve ucuz bir şekilde doldurmamızı sağlar.

HP W1106A 106A tonerin yeniden doldurulması şunları içerir:

  • Kartuşun tamamen sökülmesi
  • Atık toner kutusunu temizleme
  • Toneri yeni toner tozu ile yeniden doldurma
  • Çip değişimi (gerekirse)
  • Kartuşu test etme

Çip değiştirilmeden kartuşlara yakıt ikmali yapılır. Şu anda piyasada bu model için cips yok.

Yazıcı engellenmişse, yazdırmaya devam etmek için yazıcıya yazılım yüklemek gerekir  veya pahalı orijinal kartuşlar satın almanız gerekir.
HP Laser MFP 135a / MFP 135r / MFP 135w / MFP 137fnw MFP’deki chip i önlemek için, aşağıdakileri yapmanız gerekir: “Toneri değiştir” mesajı göründüğünde. Menü düğmesine, öğe – “BAKIM” seçeneğine basın Tamam, öğeye kaydır – “MESAJ TONUNU SİL” , Tamam’a basın – “AÇIK” seçeneğini seçin – Tamam’a basın.

Bu işlemi zamanında yapmazsanız, yazıcı çip tarafından engellenecek ve yazdırmaya devam etmek için yeni bir orijinal kartuş satın almanız gerekecektir.

Kartuşun yeniden doldurulmasın da indirimler W1106A HP 106A

Toner dolumu fiyatı, yeniden doldurulan tonerlerin sayısına bağlıdır, yani toner dolumu için ne kadar çok toner gönderirseniz, birim başına fiyat o kadar düşük olur, diğer bir deyişle toplu olarak daha ucuzdur.

 

Leave A Comment