İletişim +90 530 018 51 88

Shopping Cart

close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Return to shop

Shopping Cart

close

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Return to shop

Hp 107A Yazıcı Reset Toner Chip Reset

Hp 107A Yazıcı Reset

Hp 107A Yazıcı Reset

Hp 107A Yazıcı Reset Toner Chip Reset yazıcılarınız da kullandığınız 106a tonerlerinizin çipsiz olarak çalışmaısnı sağlıyoruz.

HP Laser 107A / 107W Yazıcı Resetleme Nasıl Yapılır?

Ne Işe Yarar?

HP 107A’nın yazdırmaya devam edebilmesi için her kartuşu yeniden doldurduğunuzda çip değiştirmekten bıktınız mı? Yazılımı yanıp sönerek toner sayacını bir kez ve tamamen sıfırlayın!

Hp 107A Yazıcı Resetleme

Bir not!

sipariş verme

+90 530 018 51 88 Nolu telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Son zamanlarda, HP 107/135/137 serisinin yazıcılarını flaş etmek mümkün hale geldi. Önceden, çipi değiştirmenin bir alternatifi yoktu.

Bir memurdan değiştirilmiş bir yazılımın güncellenmesi, yalnızca yazıcınızın garanti süresi sona erdiyse haklıdır. Aksi takdirde garanti geçersiz olacaktır.

İçerik

 

HP 107A için sabit ürün yazılımı nasıl oluşturulur?

Lütfen bilinmeyen kaynaklardan HP Laser 107A için ücretsiz ürün yazılımı indirmenin yararsız olduğunu unutmayın . Hazır çözümler işe yaramıyor.

Yazılım yalnızca yazıcı seri numarası yonga CRUM numarası ve kurulu ürün yazılımı sürümü kullanılarak oluşturulabilir . Bu sayı kombinasyonlarının tümü benzersizdir.

Belirli cihazınız için sabit yazılımın özel servislerden satın alınması gerekecektir. Şimdi onlardan yeterince var. Ancak dikkatli olun, dolandırıcılara dikkat edin, gerçek müşterilerin yorumlarını okuyun.

Aşama 1. Seri numarası ve yazılım sürümü yazdırma

Güç ışığı yavaşça yanıp sönmeye başlayana kadar kırmızı düğmeyi basılı tutun.


Yazıcı, yapılandırma bilgileriyle birlikte bir sayfa yazdıracaktır.

Hp 107A Yazıcı Resetleme

Kendiniz için tahsis cihazın seri numarasını , hem de yazılımı sürümünü .

 


Adım 2. Çip Seri Numarası Baskısı (CRUM)

Kırmızı düğmeyi basılı tutun. Sadece bu sefer, güç göstergesi hızlı bir şekilde yanıp sönmeye başladığında serbest bırakmak gerekir.

Hp 107A Yazıcı Resetleme


Bu dosyada CRUM numaralı satırı arayın . Alınan verileri kaydedin.

Bir notta!

Çip kilitlenmeden önce yapılandırma dosyalarının yazdırılması gerekir. Aksi takdirde CRUM numarası kullanılamaz hale gelecektir. 

Yapmadın mı? Bu durumdan çıkmanın iki yolu vardır:

  1. engellenen çipi değiştirin;
  2. yeni bir kartuş satın alın.

Aşama 3. Uyumlu ürün yazılımı oluşturun

Ver yazıcınızın seri numarasını yazılım sürümünü, ve CRUM çip numarayı yayıncı. Ardından, değiştirilmiş sabit yazılımın bulunduğu arşivi bilgisayarınıza indirin.

Ürün yazılımı oluşturmak için bir form örneği

 HP 107A ürün yazılımı

HP Laser 107A’yı flaş edeceksiniz , ancak gerekli deneyime sahip değil misiniz?  dmtoner.com servis merkezi sizler yardımcı olacaktır. % 100 sonuç !

Teknisyenlerimiz uyumlu bir aygıt yazılımı oluşturacak, onu doğrudan ofise veya evde kuracak ve bir garanti [oku] sağlayacaktır .

Dikkat!

Ön ödeme yok. Ödeme, yalnızca gerçeğin ardından tahsil edilir: nakit olarak veya banka havalesi ile. Organizasyonun detayları istek üzerine e-posta ile 24/7 gönderilecektir. 


Yazıcı HP Laser 107A’nın resetlenmesi için talimatlar

Uyumlu bir sabit yazılımla donanmışsanız , yazıcı yazılımını kendiniz güncellemeye kararlıysanız, talimatları izleyin. Ek sorularınız varsa tematik yorumlar bırakın.

Aşama 1. Yazıcı ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı kontrol edin

Baskı cihazını PC’ye bağlayan kablo gevşememelidir. Bu nedenle, bağlantının kalitesini kontrol edin. Bazı durumlarda sürücüyü güncellemeniz gerekir.

Ayrıca, üniteyi doğrudan bir elektrik prizine takmayı da unutmayın. Uzatma kabloları, adaptörler ve aşırı gerilim koruyucuları tavsiye edilmez.

Hp 107A Yazıcı Resetleme


Adım 2. Servis modunu açın

Kırmızı düğmeyi güç düğmesiyle birlikte birkaç saniye basılı tutun.

Hp 107A Yazıcı Resetleme


Kontrol panelindeki üç ışık da yanmalıdır.


Aşama 3. Yazıcı Ürün Yazılımını Çalıştırın

Yazılım arşivini paketinden çıkarın. FIX_… .._. Hd dosyasını kurulum kısayoluna sürükleyin .


İndirme işlemi hatasız başlarsa, yazıcı yanıp sönen gösterge ile sizi bilgilendirecektir. Bu noktada güç kaynağı ile olduğu kadar cihaz ile bilgisayar arasındaki bağlantının bütünlüğünü bozmamak çok önemlidir.

Hp 107A Yazıcı Resetleme

Prosedürün tamamlanması üzerine, gösterge yanıp sönmeyi durduracak ve cihazın kendisi otomatik olarak yeniden başlayacaktır.

Toner sayacı sıfırlandı. HP Laser 107A kullanıma hazır. Artık kartuşu yeniden doldurduktan sonra çipin değiştirilmesine artık gerek yoktur.

 

Bir Cevap Yazın

Bize Yazın
Yardımcı Olabilir miyim?
Merhaba, Yardımcı Olabilir miyim?
%d blogcu bunu beğendi: