Toner Dolum Pendik

Pendik Toner Dolum

Toner Dolum Pendik, İstanbul Pendik merkezli hizmet vermekte olan D&M Toner Dolum firmamızın Pendik ilçesinde bulunan şubesi olma konumundadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız, hızlı ve aynı gün içinde ücretsiz adrese teslim çalışma sistemi ile çok yakınınızda. Sultanbeyli, Kurtköy, Ataşehir, Ümraniye, Kartal, Tuzla ve Maltepe ilçelerinde de şubesi bulunan firmamızın özel gezici aracı da yine bu ilçede hizmetinizdedir.

Toner Dolum

D&M Toner Dolum firması bünyesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan Toner Dolum Pendik; her marka ve model toner dolumu ve muadil toner satışını gerçekleştirmektedir. Okul, işyeri ya da evinizde hiç olmaması gereken bir anda yazıcınızın toneri tükenirse telaşa ve panik yapmanıza gerek yok, firmamıza ait olan gezici servimizle bağlantı kurabileceğiniz 05300185188 numaralı telefonu aramanız yeterli. Ücretsiz olarak, talepleriniz doğrultusunda hizmeti ayağınıza kadar gelip yerinde dolum işlemi gerçekleştiriyoruz.

yerinde toner dolum

Toner Dolum Avantajları

Kullanıyor olduğunuz yazıcılarınız ya da fotokopi makinanızın toneri tükendiğinde ilk düşünceniz hemen gidip yeni bir kartuş almak olmamalı. İthal bir ürün olması nedeni ile maliyeti yüksek bir ürün olan kartuş almak yerine Toner dolumu işlemi gerçekleştirmeniz, bütçenizi sarsmayacak ve size ek bir masraf çıkartmayacaktır. Bu şekilde bir yol izleyerek hemen hemen yeni bir yazıcının yarısı kadar bir meblağ cebinizde kalmış olacak.
Aynı zamanda bir geri dönüşüm aracı olarak da görülen toner dolum sistemi sayesinde, atık madde miktarı kontrole alınıp doğa ve çevreye olumlu bir katkıda bulunuluyor.

Pendik Toner Dolumu

Hızlı ve aynı gün teslimat garantisi veren Toner Dolum Pendik; merkezi olarak Bahçelievler, Dolayoba, Şeyhli, Çamçeşme, Esenyalı, Yayalar, Çarşı, Yenişehir semtleri Merkez köyler olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet sunmaktadır. D&M Toner Dolum firmasının 16 yılı aşkın olan bilgi, kalite ve tecrübesini taşıyan Toner Dolum Pendik’ de, en kaliteli ve uygun fiyat taşıyan malzemeleri kullanıyoruz.
Her sektörde olduğu gibi toner dolum sektöründe de ucuz fiyatın arkasına saklanıp kalitesiz ürünler kullanan firmalar bulunmakta, düşük fiyatın cazibesine kapılıp kar etmek isterken, farkında olmadan daha büyük masraflara yol açacak hatalı uygulamalarla karşılaşmamanız için sektörün öncü firmalarından olan Toner Dolum Pendik’i tercih etmelisiniz.

Tecrübeli ve işinde yetkin olan personelimiz, Toner dolum yaptırmanız esnasında kartuşunuza ya da yazıcı cihazınıza en uygun olan toner tozunu kullanacaktır. Yazıcınıza veya kartuşunuza uygun olan toneri kullanmanız çok önemli çünkü toner tozlarının taşıdıkları ağırlık ve içinde bulunan kimyasal maddeler çok çeşitlidir. Cihazınıza uygun olamayan toner tozu kullanımı durumunda, cihaz ya hiç çalışmayacak ya da cihazda kalıcı hasara neden olacaktır.

Toner Dolum İşlemi

D&M Toner Dolum bünyesinde siz müşterilerimize en güzel ve hızlı hizmeti sunmayı ilke olarak benimsemiş firmamız Toner Dolum Pendik’de; çipsiz- çipli, renkli ya da siyah lazerli olması fark etmeden Hp tner, Samsung, Canon, Xerox, Kyocera , Ricoh ve daha bir çok marka cihazın toner dolumu yapılmaktadır.
Toner dolumu işlemi gerçekleşmeden önce deneyimli personelimiz, cihaza uygun toner tozunu temin ederek işlem sonunda en kaliteli performansı almanızı amaçlar. Uygun toner temininden hemen sonra toneriniz gözden geçirilerek, varsa tamir ve bakım yapılması gereken parçaları yenisi ile değiştirilir. Ve tek tek temizleme işlemi yapılır. Toner parçalarının temizliğinden emin olduktan sonra asıl önemli kısım olan toner tozunun türü ve gram miktarı ayarlanarak toner dolumu uygulaması gerçekleştirilir.

Dolumu tamamlanan toneriniz artık kullanıma hazır hale gelmiş durumda; cihazınız size teslim edilmeden önce personelimiz tarafından kullanım testi yapılarak, yazıların görünürlüğü, yazıların ince ya da kalın çıkışı gibi özellikler kontrol edilir ve adresinize ücretsiz olarak teslim edilmek üzere paketlenir.

Kalitenin Adresi Toner Dolum Pendik

Yazıcı ve diğer cihazlarınızdan çıktı alırken baskılarınızdan orijinal ve eşsiz kalitede sonuçlar alabilmeniz için, Toner Dolum Pendik en kaliteli ürünleri kullanmaktadır ve bu kaliteyi uygun ödeme fiyatları ile size sunmaktadır. Haftanın her günü 24 saat boyunca bir telefon kadar yakınınızda olan firmamıza 05300185188 numaralı iletişim hattımızı arayarak ulaşabilir, taleplerinizi bildirerek en hızlı ve güvenilir bir şekilde çözümünü sağlayabilirsiniz.
Her marka ve model Toner dolumunun yanı sıra Muadil toner çeşitlerimizde mevcuttur.

Leave A Comment